Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dziś w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu odbyła się uroczysta gala laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Uczennica klasy VIII Antonina Krenc została laureatką I miejsca w konkursie KASPER POLONISTYCZNY. Jest to duży sukces, ponieważ po raz pierwszy uczeń naszej Dwójki wziął udział w organizowanym już kilkadziesiąt lat przedsięwzięciu. Tosię do konkursu przygotowywała polonistka p. Katarzyna Nowakowska.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka