Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

15.06.23r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród z Ligi Zadaniowej i XX Powiatowego Konkursu Matematycznego. Jagna Horożaniecka z klasy V a  zdobyła I miejsce w etapie rejonowym Ligi Zadaniowej organizowanym przez UMK w Toruniu dla klas szóstych oraz I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym. Antonina Krenc z klasy 7 zdobyła II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka