Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W lutowym numerze „Kocich spraw” ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Koty zimą”. Prace trzech naszych uczennic zdobyły nagrody. Amelia Rogala z klasy VI b wykonała pracę malarską, Anita Malińska z klasy VI a – plakat, a Zuzanna Grobelska  również z klasy VI a wykonała swoją pracę w rzadko spotykanej technice witrażu. Dziewczynki otrzymają nagrody książkowe oraz listy z podziękowaniem za piękne prace.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz uczniowie mogileńskiej „Dwójki” są nagradzani przez redakcję „Kocich spraw”. Prace naszych uczniów wielokrotnie były  eksponowane na wystawach i wykorzystywane do ilustracji rozmaitych opowiadań zamieszczanych w piśmie. Przykładem może być styczniowy numer magazynu,  w którym możemy podziwiać pracę naszej absolwentki Dominiki Nurskiej.

                                                             Serdeczne gratulacje,  Stefania Barańska

 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka