Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 14 czerwca 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs na plakat „Mogilno my town”. Plakaty są co roku przygotowywane  przez klasy szóste na Święto Szkoły. W tym roku jury w składzie E. Burzyńska, D. Głowacka – nauczyciele języka angielskiego oraz S. Barańska nauczyciel plastyki wybrało pracę uczniów klasy 6b: Natana Głowackiego, Kacpra Lisieckiego, Wojciecha Madyjewskiego i Jakuba Grządzielskiego - jako najlepszą pod względem kryteriów konkursowych.  Dodatkową nagrodę przyznano Marcelowi Maciążek uczniowi klasy 6a za wykonanie  wyjątkowej ,własnoręcznie malowanej pracy plastycznej  o Mogilnie .

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka