Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 22 kwietnia 2017 roku odbył się etap wojewódzki konkursu przedmiotowego z matematyki „Liga Zadaniowa” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Do tego etapu zakwalifikowali się uczniowie z naszej szkoły: Julia Grządziela uczennica klasy 6a oraz Michał Puzio uczeń klasy 6c. Oboje uzyskali tytuł finalisty. Uroczyste zakończenie tego konkursu oraz rozdanie nagród i dyplomów odbyło się dnia 5 czerwca 2017 roku. Uczniów do konkursu przygotowywali nauczyciele naszej szkoły p. Elżbieta Śmigielska,  p. Jarosław Dembiński.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka