Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej” został rozstrzygnięty w Żarnowcu w Muzeum imienia naszej patronki. Na konkurs wpłynęło 1300 prac z Polski i zagranicy. Sukces odniósł Marcel Maciążek z klasy V a zdobywając wyróżnienie. Jego praca przedstawiała ilustrację do utworu „Nasza czarna jaskółeczka”

Wojewódzki Konkurs Katarzynkowy w Toruniu Zadaniem dzieci było wykonanie ilustracji do legendy o piernikach lub legendy związanej z zamkiem w Świeciu. Jury musiało wyłonić zwycięzców spośród 834 prac. Sukces odniosły uczennice: Julia Komanowska z kl. III c zdobywając I miejsce oraz Nikola Romańczyk z kl. II d, której praca uplasowała się na II miejscu. Gminny Konkurs Plastyczny „Świat bez przemocy” W konkursie brało udział 87 uczestników. Nasza uczennica Julia Lesicka z klasy V a zdobyła Grand Prix. Jej praca została wydana w formie plakatu. Sukces odniosła również Wiktoria Śniegowska z klasy III b zajmując III miejsce.

Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Świąteczną.  Zadaniem dzieci było wykonanie kartek o tematyce świątecznej w Zespole Szkół w Szerzawach. Uczennice naszej szkoły wykonały kartki w różnych technikach plastycznych: akwarela, collage i elementy orgiami.

Oto wyniki:
Olga Czerwińska z kl. VI c I miejsce
Dominika Nurska z kl. VI b II miejsce
Kornelia Misiarz z kl. VI c wyróżnienie

Nagrodzonym artystom serdecznie gratuluję sukcesów, a wszystkim uczestnikom konkursów dziękuję za udział
Stefania Barańska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka