Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 16 marca 2015 roku w Strzelnie w Zespole Szkół odbył się Matematyczny Turniej Ziemi Mogileńskiej, który przebiegał pod hasłem Święto liczby ¶. Brało w nim udział 27 szkół powiatu mogileńskiego, w tym szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, wszystkie reprezentowane przez trzyosobowe drużyny. Ze szkół podstawowych rywalizowało 13 zespołów.

Naszą Dwójkę reprezentowały uczennice klas szóstych: Agata Lewandowska i Amelia Gołach z klasy 6c oraz Sandra Szpulecka z klasy 6a, które zdobyły III miejsce. Wyprzedziły nas drużyny ze szkoły we Wronowach i Wylatowie. Konkurs składał się z 5 konkurencji, m.in.: rozwiązanie krzyżówki, dyktando, zbudowanie sześcianu sztuką origami, ułożenie liczby 3 i 14 z tangramu oraz rozwiązanie 10 zadań w tym sudoku i ułożenie domina. W ramach matematycznych zmagań odbył się również konkurs plastyczny pod tym samym hasłem. Wpłynęło ponad 130 prac. III miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Agata Lewandowska.

Gratuluję
Elżbieta Śmigielska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka