Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

25 maja 2015 r. w Dwójce przeprowadzony został szkolny etap konkursu wiedzy o naszym regionie dla klas młodszych. Świetną znajomością tematu wykazały się uczennice klasy IIIb. zwyciężczyni - Amelia Rogala oraz laureatki dwóch kolejnych miejsc - Wiktoria Nowakowska i Nikola Sroczyńska.
Dziewczynki reprezentowały naszą szkołę w gminnym etapie konkursu.

28 maja br. SP2 po raz trzynasty była gospodarzem konkursu gminnego. Uroczystego powitania uczestników oraz gości dokonali: dyrektor SP2 p. Aleksandra Zielińska-Duda i organizatorzy. Konkurs obejmował dwie kategorie wiekowe: klasy II-III oraz klasy IV-VI.

W zmaganiach klas młodszych wzięło udział sześć drużyn. Każda z nich oprócz wiedzy historycznej musiała również wykazać się umiejętnościami praktycznymi, takimi jak: wędrówka po planie miasta, układanie puzzli, rozwiązywanie zagadek i rebusów. Uczestnicy wspaniale poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami, działali sprawnie i z wielkim zaangażowaniem. Najwięcej emocji dostarczyły dzieciom zadania na czas - „kto szybciej”. Z równie wielkim zapałem pracowała komisja konkursowa, którą stanowili nauczyciele poszczególnych szkół. Niezapomnianych emocji dostarczyła dogrywka - runda pytań, ostateczna walka o najwyższą lokatę konkursu i Puchar Burmistrza Mogilna.

Po wytężonej pracy zespołów końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie,
II miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Padniewie,
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Wylatowie,
IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie,
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Gębicach,
VI miejsce – Szkoła Podstawowa w Kwieciszewie.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a laureaci pamiątkowe puchary ufundowane przez: Burmistrza Mogilna, Przewodniczącą Rady Miejskiej oraz Dyrektora Wydziału Promocji i Kultury. Nagrody rzeczowe zapewnili uczestnikom konkursu: Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli, Wydział Promocji i Kultury, a słodki poczęstunek Rada Szkoły SP2. Organizatorzy: Sabina Karulska, Renata Marciniak, Lidia Ostrowska, Dorota Szypura dziękują uczniom i opiekunom za udział w konkursie, zaangażowanie i miłą atmosferę.

Laureatom składamy serdeczne gratulacje.
Nadesłały: Renata Marciniak, Lidia Ostrowska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka