Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 11.01.2016 r. w ZPS w Szerzawach odbyło się uroczyste wręczenie nagród  w konkursie plastycznym. W kategorii „Zdrowa żywność w szkole” Wiktoria Nowakowska z kl. IV b zdobyła I miejsce. W kategorii „Jedz kolorowo, żyj zdrowo” I miejsce przypadło Kacprowi Sieleckiemu z kl. V a, II miejsce Wiktorii Cienguszewskiej z VI c, III miejsce Dominice Nurskiej z VI b. Natomiast wyróżnienia otrzymały: Nikola Sroczyńska i Ola Szczepankiewicz z kl. IV b. Na gości czekał, zgodnie z tytułem konkursu, zdrowy i kolorowy poczęstunek. Laureatom wręczono ciekawe nagrody.

Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych i uczestników
Stefania Barańska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka