Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

6 lutego 2016 roku odbył się etap wojewódzki Przedmiotowego Konkursu z Matematyki organizowany przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIc - Zuzanna Śniegowska, która uzyskała tytuł laureata Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Zuzia zdobyła maksymalną ilość punktów i uzyskała wynik 100%. Cieszymy się bardzo z tak dużego sukcesu naszej uczennicy.

Gratulujemy !
Przesłała
A. Lewandowska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka