Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 3 października 2016r. w Katolickiej Szkole Podstawowej w Inowrocławiu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom III Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego ,,Co anioły robią w niebie”. Spośród 242 nadesłanych prac z 46 szkół podstawowych archidiecezji gnieźnieńskiej laureatką konkursu została Julia Grządziela z kl. VIa. Uczennica naszej szkoły zdobyła III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Julia wykonała piękną pracę farbami plakatowymi, a anielski świat przybliżyła jej katechetka Wioleta Michalak. Gratulujemy Julce!

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka