Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Gminny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowy wianek” został zorganizowany już po raz kolejny w naszej Dwójce. Wpłynęło 71 pracprezentujących wysoki poziom artystyczny. W kategorii klas młodszych przygotowano 45 stroików, natomiast w kategorii klas IV-VI – 26. Uczestnicy konkursu to uczniowie trzech szkół podstawowych: SP w Wylatowie (8 prac), SP w Strzelcach (11 prac) oraz SP 2 w Mogilnie (52 prace)

W miły przedświąteczny nastrój już z początkiem grudnia wprowadziły nas konkursy plastyczne, w których wzięło udział liczne grono uczniów. Cieszymy się, iż tak chętnie, Drodzy Uczniowie, uzewnętrzniacie swoje zdolności i zainteresowania artystyczne. Dzięki Waszym, jakże pomysłowym i pięknym pracom, magię zbliżających się świąt mogło poczuć liczne grono osób (Wasze rodziny, organizatorzy konkursów, widzowie bożonarodzeniowych wystaw plastycznych SP 2 oraz Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku)

Gminny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowy wianek” został zorganizowany już po raz kolejny w naszej Dwójce. Wpłynęło 71 pracprezentujących wysoki poziom artystyczny. W kategorii klas młodszych przygotowano 45 stroików, natomiast w kategorii klas IV-VI – 26. Uczestnicy konkursu to uczniowie trzech szkół podstawowych: SP w Wylatowie (8 prac), SP w Strzelcach (11 prac) oraz SP 2 w Mogilnie (52 prace). Zgodnie z regulaminem stroiki przygotowano z użyciem różnorodnych materiałów, w szczególności naturalnych. Autorzy prac zaprezentowali bogatą gamę pomysłów. Komisja konkursowa wyróżniła prace piętnastu z nich.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Organizatorzy: Małgorzata Stawicka, Lidia Ostrowska,
Stefania Barańska, Renata Marciniak

Uczniowie naszej szkoły (klasy I-VI) bardzo licznie uczestniczyli w konkursie zorganizowanym przez Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku, obejmującym dwie kategorie: bożonarodzeniowy stroik, świąteczny piernik. Z wykonanych przez nich przy wsparciu rodziny, niezwykle ciekawych prac stworzona została wystawa, którą (wśród wielu innych prezentacji) można było po dziwiać od 10 grudnia w Chabsku. Przygotowaniem ekspozycji zajęły się nauczycielki: Małgorzata Stawicka, Lidia Ostrowska, Renata Marciniak, Monika Gorgoń

W kategorii „świąteczny piernik” SP2 zajęła II miejsce, a cała nasza ekspozycja otrzymała nagrodę publiczności.

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego „Bożonarodzeniowy wianek”

kategoria : klasy I – III

I miejsce – Zuzanna Malczewska kl. III b SP 2 Mogilno

II miejsce – Kacper Rodak kl. II c SP 2 Mogilno

III miejsce – Kamil Bartczak kl. II a SP 2 Mogilno

III miejsce – Wiktoria Gumulińska kl. III SP Wylatowo

wyróżnienie - Marcelina Zebel kl. II SP Strzelce

wyróżnienie – Lena Gorgoń kl. II a SP 2 Mogilno

wyróżnienie – Eliza Welter kl. II a SP 2 Mogilno

wyróżnienie – Laura Jędraszak kl. III b SP 2 Mogilno

kategoria: klasy IV – VI

I miejsce – Błażej Ziemniak kl. V SP Strzelce

II miejsce – Marcel Maciążek kl. VI a SP 2 Mogilno

II miejsce – Patryk Poturalski kl. IV SP Strzelce

III miejsce – Wiktoria Śniegowska kl. IV b SP 2 Mogilno

wyróżnienie - Maja Hałajczak kl. IV b SP 2 Mogilno

wyróżnienie – Wiktoria Sieszchuła kl. VI a SP 2 Mogilno

wyróżnienie – Nicola Banaszak kl. VI a SP 2 Mogilno 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka