Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 28.04.2023r. na mogileńskim Rynku przy obelisku upamiętniającym osobę Jana Pawła II odbyła się uroczystość środowiskowa poświęcona 9 rocznicy kanonizacji Papieża Polaka. Program pod tytułem ,,Świadek miłości" został zaprezentowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr. 2, przygotowanych pod kierunkiem pań: Renaty Rybickiej, Ewy Półtoranos oraz Wioletty Fischer. Uczniowie poprzez teksty zaczerpnięte z pielgrzymek papieskich, poezji poświęconej papieżowi oraz piosenek religijnych oddali cześć naszemu Wielkiemu Rodakowi.

Nie zabrakło też modlitwy, którą poprowadził o. Jan Karczewski oraz ulubionej pieśni Jana Pawła II ,,Barki". Okolicznościowe słowo wygłosił przewodniczący Rady Miejskiej p. Paweł Molenda. Na zakończenie uroczystości przybyłe delegacje złożyły pod tablicą pamiątkową wiązanki kwiatów i zapaliły znicze.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka