Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Stowarzyszenie rozwija się i działa coraz prężniej na rzecz szkoły. W czerwcu we współpracy ze Stowarzyszeniem Kujawsko Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „TŁOK” z siedzibą w Toruniu pozyskało mikrodotację w kwocie 5.000 zł z programu INICJUJ Z FIO 2.0. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup sprzętu (komputer, drukarka, niszczarka, laminator, listwa, tonery, torba do laptopa, papier ksero, oraz banery z logo). Zastosowanie zakupionego sprzętu zwiększy realizację zadań statutowych stowarzyszenia, m.in. poprzez nagradzanie zdolnych uczniów naszej szkoły, docieranie do naszych wybitnych absolwentów oraz rozpowszechnianie naszej działalności i pozyskanie większej liczby członków działających dla dobra SP2.

 Zapraszamy do wstępowania w nasze szeregi! Razem możemy więcej!

 Chcesz przystąpić do Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie?

Zadzwoń – 535 231 626 lub napisz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka