Wiktoria Lasecka jest uczennicą klasy VII b. Od dwóch lat jej pasją jest jeździectwo, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Należy do klubu K.J. Wiecanowo, a w czasie wakacji trenuje pod okiem wielokrotnego mistrza Polski i Europy Pana Włodzimierza Rudasza w Agrofood w Grabowcu koło Torunia.
W dniach od 9 do 11 sierpnia tego roku Wiktoria odniosła ogromny sukces – III miejsce w skokach przez przeszkody na XXII Jeździeckich Mistrzostwach Polski Amatorów i tym samym została II wicemistrzem Polski w kategorii juniorów, dosiadając klaczy GoldenGirl.

Kolejnym sukcesem, który odniosła Wiktoria, było II miejsce i tytuł II wicemistrzyni województwa kujawsko-pomorskiego w kategorii Junior Młodszy Kuce Profi, dosiadając klaczy -kuca Pasjonata. W dniach od 18 do 20 września w Turzynie na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody po dwóch dniach startów Wiktoria ostatecznie uplasowała się na VI miejscu.

Obecnie Wiktoria przygotowuje się do kolejnych zawodów – Halowych Mistrzostw Polski i Halowych Mistrzostw Województwa.