Rocznik 1965, 1966
1. Benedyczak Marek 2. Borzymowska Małgorzata 3. Czerwiec Paweł 4. Domańska Dorota 5. Dłutkowska Katarzyna 6. Chlebowska Bożena 7. Gilas Małgorzata 8. Jacoszek Dorota 9. Jebasinska Ewa 10. Kołacki Mariusz 11. Konieczka Dorota 12. Kowalski Robert 13. Kusz Ryszard 14. Markiewicz Agnieszka 15. Markowski Krzysztof 16. Molenda Jolanta 17. Mrówczyńska Beata 18. Nowaczyk Krzysztof 19. Nyka Piotr 20. Pieszczyk Renata 21. Popielarz Urszula 22. Puzio Janusz 23. Sadecka Danuta 24. Skowroński Piotr 25. Soszyński Rafał 26. Stawicka Ewa 27. Strzelecki Sławomir 28. Światlak Alina 29. Szloch Renata 30. Szewc Danuta 31. Szydzik Rafał 32. Rakowska Renata 33. Tomczyk Izabela 34. Tuszyńska Mirela 35. Uss Maria 36. Wichłacz Marzena 37. Woźniak Sławomir

Wychowawca
Renata Cieślewicz

Galeria wspomnień

(Zwracamy się do absolwentów naszej szkoły i nie tylko. Uprzejmie prosimy, jeżeli posiadasz zdjęcie z tego okresu - prześlij je na maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Zamieścimy w galerii wspomnień. Serdecznie dziękujemy.)

Od wielu lat trwała akcja poszerzania i wyrównywania boiska szkolnego. Przywożony gruz był przysypywany ziemią. Należy dodać, że przy pracach niwelacyjnych pracowały poszczególne klasy (dzisiaj to jest nie do wyobrażenia) przez wiele godzin, o ogromie tych prac świadczą zdjęcia zamieszczone w galerii wspomnień.

Uwagi od Autora

Zarys z historii SP2 pt. "Absolwenci szkoły i nauczyciele" opracował A. Łaganowski (prawa autorskie). Ta część bogatej historii na bieżąco będę uzupełniał i aktualizował o nowe fakty i wydarzenia. Jeśli znalazłeś błąd zgłoś na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kopiowanie wyłącznie do użytku wewnętrznego. Stronę tę dedykuję absolwentom i nauczycielom.