Rocznik 1960
1. Andrzejewski Eugeniusz 2. Barczak Elżbieta 3. Barczak Mirosław 4. Bultrowicz Rafał 5. Dominiczak Elżbieta 6. Glegoła Donata 7. Jankowski Romuald 8. Kempiński Paweł 9. Konieczka Arleta 10. Kowalska Dorota 11. Kozłowski Piotr 12. Kwiatkowski Mirosław 13. Lewandowska Irena 14. Napieralski Roman 15. Noske Witold 16. Owczarzak Alina 17. Płoszynska Elżbieta 18. Pomeranek Grażyna 19. Redman Dorota

20. Sikora Małgorzata 21. Sośnicka Lidia 22. Sroczyński Michał 23. Staszewski Roman 24. Tomaszewski Karol 25. Tylkowski Dariusz 26. Wenska Urszula 27. Zarychta Kazimierz

Wychowawca
Zofia Wiśniewska

Galeria wspomnień

(Zwracamy się do absolwentów naszej szkoły i nie tylko. Uprzejmie prosimy, jeżeli posiadasz zdjęcie z tego okresu - prześlij je na maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Zamieścimy w galerii wspomnień. Serdecznie dziękujemy.)

Uwagi od Autora

Zarys z historii SP2 pt. "Absolwenci szkoły i nauczyciele" opracował A. Łaganowski (prawa autorskie). Ta część bogatej historii na bieżąco będę uzupełniał i aktualizował o nowe fakty i wydarzenia. Jeśli znalazłeś błąd zgłoś na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kopiowanie wyłącznie do użytku wewnętrznego. Stronę tę dedykuję absolwentom i nauczycielom.